O technologii závěsů HAMOTEC s profilem

O nás

Společnost HAMOTEC je jedním z předních poskytovatelů, pokud jde o řešení okenních dekorací, záclonových a stínicích systémů. Naše počátky sahají až do konce padesátých let. Počáteční jiskra byla vynálezem VS57. Zkratka je zkratka pro stopu 1957.

Vize

Naše vize určuje směr a náš cíl. Potvrzuje naše tvrzení, že patří ke špičce ve všem, co děláme. Je základem společnosti se společnými hodnotami. Naše vize a hodnoty vedou naše zaměstnance ve všech rozhodnutích, které dělají ve své každodenní práci. Hodnoty jsou nezapomenutelné, osamocené a vhodné pro HAMOTEC, protože tvoří naši firemní kulturu.

Filozofie

Naše firemní filosofie žijeme s našimi zákazníky, dodavateli a partnery. Od založení naší společnosti jsme vyrostli na jeho základech. Především nastavujeme kvalitu našich výrobků, našich služeb, použitých základních materiálů, vybavení a našich partnerů. Protože kvalita nemá jinou možnost. HAMOTEC byl vždy zodpovědný za zákazníky, obchodní partnery, zaměstnance, životní prostředí a region. V HAMOTEC je poctivost a profesionalita kapitalizována. Sortiment vždy přizpůsobujeme potřebám zákazníka s přihlédnutím k novým trendům a technikám. Cítíme se také spojeni s regionem zajištěním pracovních míst a vytvářením nových prostřednictvím investic.

Profily Hamotec AG

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
On-line obchod
Naše prodejna
  • Otevírací doba
  • Čím se zabýváme
  • Zaměření přímo u vás
  • Šicí dílna
  • Vlastní odborná montáž
  • Spokojený zákazník
Najdete nás

v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí č.p. 155 v Pasáži Slunce.

Podrobné kontaktní informace naleznete na stránce Kontakty

Kontakty
Logo
DecorStyl- stínící technika a bytový textil
od 9:00 do 17:00
2021 © DecorStyl
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz